جستجو

اخبار کوشانه

رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه در 10 سایت خبری معتبر

دوشنبه, 19 خرداد 1399

رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه در 10 سایت خبری معتبر توسط مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران، سرکار خانم دکتر بهروز آذر، ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین و فعال در حوزه صنایع دستی و هنری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، سرکار خانم دکتر بهروز آذر در خصوص نحوه تاسیس کانون کوشانه گفت: کوشانه تشکلی است از زنان سرپرست خانوار که با حمایت اداره کل امور بانوان به کارآفرینانی مستقل تبدیل و از چرخه توانمندسازی خارج شده اند و تحت عنوان کانون کوشانه گرد هم آمده اند. این افراد طی سه سال گذشته همواره در تلاش بوده اند تا با همکاری و به اشتراک گذاشتن دانش، تجربه، سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی خود، به رشد و پیشرفت متقابل کمک کنند.
وی تاکید کرد: اعضای این تشکل، از یک سو به دنبال توسعه کارآفرینی و هم افزایی اعضای گروه بوده و از سوی دیگر برآنند تا به حمایت از افرادی بپردازند که در ابتدای این مسیر قرار دارند. بانوان کوشانه از طریق فروشگاه اینترنتی کوشانه، محصولات تولیدی خود را که به لحاظ کیفیت و قیمت رضایت کامل مشتری را مد نظر دارد، ارایه می دهند و در راستای اشاعه مسیر توانمندسازی و موفقیت های خود به معرفی گروه و عضوگیری از سایر زنان کارآفرین می پردازند.
علاقمندان می توانند جهت خرید محصولات و یا عضویت در این کانون به فروشگاه اینترنتی کوشانه به آدرس www.koshaneh.com مراجعه نمایند.

سایتهای خبری معتبر و همراهان فروشگاه اینترنتی کوشانه را در پیوندهای زیر مشاهده بفرمایید:

https://snn.ir/

https://khabarpu.com/

https://www.afkarnews.com/

https://www.farsnews.ir/

https://darhashiyeh.com/

https://kargaronline.ir/fa/home/

https://www.barkhatnews.com/

https://www.shahrekhabar.com/

https://www.barkhatnews.com/

https://akhbarejadid.com/

http://www.iscanews.ir/

 

نظر خود را درج نمایید
Filters
Sort
display