جستجو
خبرخوان

اخبار کوشانه

تولیدکنندگان و بانوان کارآفرین کوشانه با توجه به وضعیت فعلی بازار قیمتها، در نظر دارد مانتو شلوار اداری خود را مناسب با حقوق دریافتی کارکنان و پرسنل ادارات تهرانی و سایر شهرها، با پایین ترین قیمت بازار و بیواسطه ارائه و عرضه کند.مانتو ساده اداری، مانتو شلوار دیپلمات و فیونا با کیفیت عالی و متریال استاندارد و رنگبندی مختص ادارات و مطابق هر سلیقه ای می باشد. تنها کسب درآمد هدف نیست و رضایت مشتریان شرط اصلی تولیدکنندگان فروشگاه اینترنتی کوشانه است.
تولیدکنندگان و بانوان کارآفرین کوشانه با توجه به وضعیت فعلی بازار و پایین بودن امکان خرید خانوارهای تهرانی و سایر شهرها، محصولات باکیفیت خود را با پایین ترین قیمت بازار و بیواسطه ارائه و عرضه می‌کنند.ماسک سه بعدی با کیفیت عالی و متریال استاندارد، ۵ لایه با ویژگی ضد حساسیت و رنگبندی متنوع، محافظ سیستم تنفسی و مطابق هر سلیقه ای می باشد. تنها کسب درآمد هدف نیست و رضایت مشتریان شرط اصلی تولیدکنندگان فروشگاه اینترنتی کوشانه است.
بانوان کارآفرین و تولیدکنندگان مناطق 22 شهر تهران با بازدید از سایت کوشانه و ثبت نام در فروشگاه اینترنتی کوشانه، با هدف شناخت بیشتر کانون و اعضاء آن استقبال کردند و جهت پیوستن به کانون کوشانه و فروش محصولات باکیفیت خود در فروشگاه اینترنتی با مدیر کوشانه هماهنگ شدند.
فیلترها
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه