جستجو
خبرخوان

اخبار کوشانه

فروشگاه اینترنتی کوشانه در روزهای آغازین و شروع خود محصولات کوهنوردی و لوازم اصلی را که به صورت وارداتی، شرکتی، درجه یک و اصلی عرضه می گردد، را به فروش ویژه و بالاترین تخفیف ها ارائه می دهد.
معاون توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران، سرکار خانم فاطمه یازرلو، جزئیات راه‌اندازی شبکه‌سازی زنان سرپرست خانوار و فروشگاه آنلاین«کوشانه» را تشریح کرد.
۱۰ ژوئن (21 خرداد ماه)، روز جهانی صنایع دستی؛ روزی متعلق به دنیای پر نقش و نگار، دست سازها و دست بافته ها و جلوه هایی که عاشقانه خلق شده اند و ارزش آنها به حدی است که نمی توان قیمتی را برای‌شان تعیین کرد. می توان در ذره ذره آنها عشق را احساس کرد و داستان دل خالقش را خواند.
رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه در 10 سایت خبری معتبر توسط مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران، سرکار خانم دکتر بهروز آذر، ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین و فعال در حوزه صنایع دستی و هنری
مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران سرکار خانم بهروز آذر با اعلام خبر رونمایی از فروشگاه اینترنتی کوشانه ارائه تولیدات زنان سرپرست خانوار کارآفرین، گفت: راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی کوشانه، فرصتی است برای زنان فعال در حوزه کارآفرینی.
Filters
Sort
display
نماد-اعتماد-الکترونیکی-فروشگاه-اینترنتی-کوشانه