جستجو

شرایط و قوانین فروشگاه

شرایط و قوانین خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه:

کاربران محترم لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کوشانه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کوشانه از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

 قوانین عمومی:

لطفا توجه نمایید: کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی کوشانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خودش می باشد. در صورتی که در شرایط و قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در این صفحه درج و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر و پایدار شما از فروشگاه اینترنتی کوشانه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 تعریف مشتری یا کاربر فروشگاه:

مشتری یا کاربر فروشگاه اینترنتی کوشانه به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام فروشگاه درج و ثبت کرده است، و سپس به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی  اقدام می نماید.

 

 ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی کوشانه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول، قوانین و شرایط باشد، شما موافقت می‌‏کنید، که فروشگاه اینترنتی کوشانه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

نکته: همراهان و همکاران محترم فروشگاه اینترنتی کوشانه، تا راه اندازی کلیه زیرساختهای فروشگاه و راه اندازی درگاه بانکی (پرداخت الکترونیکی)، به جهت خرید و سفارش از فروشگاه، لطفا ابتدا در بخش ارتباط با ما فروشگاه ثبت نام بفرمایید، سپس بعد از ارتباط مسقیم با مشاوران و پشتیبانان کوشانه، تحویل محصول همراه با ارسال رایگان درب منزل بعد از تایید و رضایت کامل مشتری خواهد بود (مهلت عودت کالای دریافتی در فروشگاه اینترنتی کوشانه هفت روز می باشد)

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پیشنهاد های ویژه، امکان دارد فروشگاه اینترنتی کوشانه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی کوشانه را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 09190720744 فعلا تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی کوشانه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کوشانه، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی کوشانه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را فعلا به farzad.farajolahi100@@gmail.com اطلاع دهید. همچنین وضعیت پردازش سفارش، شرایط و روند تحویل محصولات کاربران از فروشگاه اینترنتیکوشانه، به صورت پیامک به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.  

 

 سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی کاربران فروشگاه:

فروشگاه اینترنتی کوشانه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی کوشانه متعهد می‏‌شود، در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از فروشگاه اینترنتی را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی کوشانه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کوشانه جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی کوشانه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی کوشانه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی کوشانه محفوظ می‏‌دارد.

 

Filters
Sort
display