جستجو

شرایط و قوانین فروشگاه

شرایط و قوانین خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه:

کاربران محترم لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کوشانه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کوشانه از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

 قوانین عمومی:

لطفا توجه نمایید: کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی کوشانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خودش می باشد. در صورتی که در شرایط و قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در این صفحه درج و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر و پایدار شما از فروشگاه اینترنتی کوشانه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 تعریف مشتری یا کاربر فروشگاه:

مشتری یا کاربر فروشگاه اینترنتی کوشانه به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام فروشگاه درج و ثبت کرده است، و سپس به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی  اقدام می نماید.

 

 ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی کوشانه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول، قوانین و شرایط باشد، شما موافقت می‌‏کنید، که فروشگاه اینترنتی کوشانه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پیشنهاد های ویژه، امکان دارد فروشگاه اینترنتی کوشانه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی کوشانه را در پروفایل خود لغو کنند.

 

 سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی کاربران فروشگاه:

فروشگاه اینترنتی کوشانه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی کوشانه متعهد می‏‌شود، در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از فروشگاه اینترنتی را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی کوشانه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کوشانه، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کوشانه جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی کوشانه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی کوشانه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی کوشانه محفوظ می‏‌دارد.

 

فیلترها
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه