جستجو
خبرخوان

وبلاگ

کانون کوشانه در نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین
کانون کوشانه در نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین

 

نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین، به مناسبت دهه کرامت، از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۵ خردادماه، در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود. این نمایشگاه توسط اداره کل امور بانوان و با همکاری شرکت ساماندهی صنایع ‌مشاغل شهر و شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران در محل دریاچه شهدای خلیج‌فارس، گذر ارغوان از 18 ام برقرار می باشد.

در این‌نمایشگاه  7 نفر ازاعضاء کوشانه با محصولات، پوشاک، زیورآلات، سرامیک و گل و گیاه به همراه ۶۰ نفر از زنان کارآفرین از مناطق 22 گانه شهرداری تهران، در زمینه مشاغل خانگی، ۱۰ مرکز توانمندسازی کوثر و ۵ تولید‌کننده حامی اشتغال زنان سرپرست خانوار حضور دارند. با توجه به محدودیت فضای در اختیار کانون کوشانه، این افراد با همدلی و بدون اولویت منافع، در کنار هم قرار گرفته و همکاری متقابل دارند. کیفیت خوب تولیدات اعضاء کوشانه و قیمت بسیار مناسب در همان روزهای افتتاحیه نمود خوبی در بین سایر غرفه دارهای نمایشگاه داشت.

جشن چهارمین سال تاسیس کانون کوشانه

جشن چهارمین سال تاسیس کانون کوشانه ،کانونی مشتکل از بانوان تولید کننده ایرانی

امسال چهارمین سال تاسیس کانون کوشانه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار گردید

سومین سال تأسیس کانون کوشانه جشن گرفته شد.
سومین سال تأسیس کانون کوشانه جشن گرفته شد.

کانون کوشانه متشکل از بانوان تولیدکننده ایرانی است که هدف اصلی آن ها رشد و توسعه کارآفرینی، ترویج کسب و کار در جامعه، کوشش برای افزایش توانمندی آنان در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و گسترش مشارکت فعال انان در توسعه همه جانبه کشور می باشد، اعضای کوشانه با تولید کالای با کیفیت و حذف واسطه به دنبال رضایت کامل مشتری با حداقل سود هستند، این بانوان باسلیقه از انتخابهای افراد جامعه کاملا آگاه و به روز هستند.

آرشیو وبلاگ
فیلترها
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه