کاراکتر اطلاع رسانی خبرهای مهم فروشگاه اینترنتی کوشانه

تا راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین، جهت سفارش محصول با شماره 09190720744 تماس حاصل فرمایید، پرداخت و ارسال رایگان درب منزل

باکس نمایش پیام ها و اطلاع رسانی های مهم کوشانه
نماد-اعتماد-الکترونیکی-فروشگاه-اینترنتی-کوشانه
 
جستجو

رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین توسط خانم دکتر بهروز آذر مدیر کل امور بانوان

رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین توسط خانم دکتر بهروز آذر مدیر کل امور بانوان


مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران با اعلام خبر رونمایی از فروشگاه اینترنتی کوشانه ارائه تولیدات زنان سرپرست خانوار کارآفرین گفت: راه اندازی فروشگاه اینترنتی کوشانه، فرصتی است برای زنان فعال در حوزه کارآفرینی تا با بانوان سرپرست خانوار کارآفرین آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، دکتر بهروز آذر در خصوص نحوه ایجاد کانون کوشانه گفت: کوشانه تشکلی است از زنان سرپرست خانوار که با حمایت اداره کل امور بانوان به کارآفرینانی مستقل تبدیل و از چرخه توانمندسازی خارج شده اند و تحت عنوان کانون کوشانه گرد هم آمده اند. این افراد طی سه سال گذشته همواره در تلاش بوده اند تا با همکاری و به اشتراک گذاشتن دانش، تجربه، سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی خود، به رشد و پیشرفت متقابل کمک کنند.
وی تاکید کرد: اعضای این تشکل، از یک سو به دنبال توسعه کارآفرینی و هم افزایی اعضای گروه بوده و از سوی دیگر برآنند تا به حمایت از افرادی بپردازند که در ابتدای این مسیر قرار دارند. بانوان کوشانه از طریق فروش آنلاین، محصولات تولیدی خود را که به لحاظ کیفیت و قیمت رضایت کامل مشتری را مد نظر دارد، ارایه می دهند و در راستای اشاعه مسیر توانمندسازی و موفقیت های خود به معرفی گروه و عضوگیری از سایر زنان کارآفرین می پردازند.
علاقمندان می توانند جهت خرید محصولات و یا عضویت در این کانون به فروشگاه اینترنتی کوشانه به آدرس www.koshaneh.com مراجعه نمایند

نظر خود را وارد نمایید.
آرشیو وبلاگ
Filters
Sort
display