جستجو

اخبار کوشانه

فروش ویژه ماسکهای سه بعدی فروشگاه اینترنتی کوشانه

دوشنبه, 3 خرداد 1400

فروش ویزه و باور نکردنی ماسکهای سه یعدی فروشگاه اینترنتی کوشانه

تولیدکنندگان و بانوان کارآفرین کوشانه با توجه به وضعیت فعلی بازار و پایین بودن امکان خرید خانوارهای تهرانی و سایر شهرها،  محصولات باکیفیت خود را با پایین ترین قیمت بازار و بیواسطه ارائه و عرضه می‌کنند. تنها کسب درآمد هدف نیست و رضایت مشتریان شرط اصلی تولیدکنندگان فروشگاه اینترنتی کوشانه است.

ماسک سه تکه فروشگاه اینترنتی کوشانه، از پنج لایه تشکیل‌شده که شامل دو لایه اسپان‌باند و سه لایه ملت بلون بوده و وجود این پنج لایه، با فیلیتر بیش از ۹۹ درصد ویروس‌ها، باکتری‌ها و انواع آلودگی هوا ازسیستم تنفسی شما به خوبی محافظت می کند و یکی انتخاب‌های درست برای محافظت از سیستم تنفسی در برابر آلودگی‌هاست.

ماسک سه بعدی طوری طراحی شده که در زمان استفاده  مانع بخارگرفتگی شیشه عینک می شود و  فضای بیشتری برای دهان و بینی زیر ماسک دارد. ماسک سه بعدی دارای  فیکساتور فلزی بینی نیزاست  و  ماسک روی بینی به خوبی ثابت شده و روی صورت جابجا نخواهد شد. لایه ملت بلون آن مانع بروز حساسیت در زمان استفاده  است . ماسک ارائه شده دارای رنگ بندی متنوع، سفید، مشکی، فیروزه ای، طوسی، آبی کم رنگ، آبی نفتی، کرم، صورتی، قرمز، زرد، نوک مدادی و ...... است و هر سلیقه ایی را در انتخاب رنگ مورد دلخواه آزاد می‎گذارد

این نوع ماسک نسبت به انواع خود در بازار از کیفیت عالی برخوردار است و جهت رضایت  مشتریان فروشگاه اینترنتی کوشانه به قیمت باورنکردنی حتی کمتر از قیمت عمده در بسته های 25 عددی عرضه می شود

تعداد: ۲۵ عدد

تخفیف ۲۵ درصد

قیمت یک بسته: 58500 تومان

یعنی هر عدد فقط ۲۳۴۰ تومن، مگه داریم مگه میشه 

قابل توجه مشتریان عزیز در صورت سفارش 4 بسته، به صورت رایگان برای شما ارسال می شود.

 

نظر خود را درج نمایید
نظرات
پبشنهاد جدید
20/04/1400 05:51 ب.ظ

با سلام و احترام
پیشنهاد می کنم بسته بندی هایی با تمام رنگ های ماسک ایجاد شود که برای تمام افراد یک خانواده اعم از مرد، زن، پسر و دختر مناسب باشد.

فیلترها
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه