جستجو

جزئیات فرآیند توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در حوزه فروش آنلاین

جزئیات فرآیند توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در حوزه فروش آنلاین

فاطمه یازرلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره راه اندازی فروشگاه آنلاین کوشانه توسط بانوان کارآفرین سرپرست خانوار، اظهار کرد: یکی از مأموریت‌های اداره کل بانوان شهرداری تهران توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در ابعاد مختلف است؛ در این راستا سه سال پیش تعدادی از خانم‌هایی که به سطح خوبی از توانمندی رسیده بودن با هدف رشد و هم افزایی با هم آشنا و به عنوان کانون کوشانه به یکدیگر مرتبط  کردیم.

وی در ادامه افزود: توانمندی این گروه از زنان سرپرست خانوار با ارایه آموزش های تخصصی و تلاش خود آنان به حدی رسید که ضمن اداره کارگاه تولیدی خود( پوشاک، سرامیک  محصولات چرم، زیورآلات و ......) با ایجاد گروه پایدار و مشارکت اجتماعی و اقتصادی به تولید مجموعه ای هماهنگ و کاربردی اقدام کنند.

معاون توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تصریح کرد: در این راستا برای آنها نشست‌ها و کارگاه های تخصصی متعددی برگزار کردیم و علاوه بر آموزش‌های تخصصی فروش آنلاین و بازاریابی و...... جهت فروش محصولات، امکان فروش در نمایشگاههای زنان و تولیدات ملی، بازارچه های دائمی و فصلی ایجاد شده است. 

یازرلو در ادامه گفت: آنها در ادامه فعالیت‌هایشان کانون «کوشانه» را ایجاد، ثبت و فروشگاه اینترنتی کوشانه آن را دایر کردند؛ این نخستین سایت فروش اینترنتی زنانی است که توانمند شده‌اند و شرایطشان به گونه‌ای شده که می‌توانیم زنان دیگر را برای آموزش به آنها معرفی کنیم.

اگر فردی بخواهد به آنها ملحق شود با عضویت در کانون کوشانه می‌تواند از ظرفیت آنها استفاده کند، اظهار کرد: آنها فروشگاه آنلاین کوشانه را به تازگی راه‌اندازی کرده‌اند که به امید خدا به زودی توسعه می یابد. کیفیت محصولات این گروه انصافا خوب است و سطح کار خود را در حد سلیقه بازار نگه می‌دارند. و اساس کار خود را رضایت مشتری قرار داده اند.

 خبر مورد نظر را در لینک زیر مشاهده فرمایید:

https://www.tasnimnews.com/

 

نظر خود را وارد نمایید.
آرشیو وبلاگ
Filters
Sort
display
نماد-اعتماد-الکترونیکی-فروشگاه-اینترنتی-کوشانه