کاراکتر اطلاع رسانی خبرهای مهم فروشگاه اینترنتی کوشانه

تا راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین، جهت سفارش محصول با شماره 09190720744 تماس حاصل فرمایید، پرداخت و ارسال رایگان درب منزل

باکس نمایش پیام ها و اطلاع رسانی های مهم کوشانه
نماد-اعتماد-الکترونیکی-فروشگاه-اینترنتی-کوشانه
 
جستجو

اخبار کوشانه

جزئیات فرآیند توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در حوزه فروش آنلاین

يكشنبه, 25 خرداد 1399

فاطمه یازرلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره راه اندازی فروشگاه آنلاین کوشانه توسط بانوان کارآفرین سرپرست خانوار، اظهار کرد: یکی از مأموریت‌های اداره کل بانوان شهرداری تهران توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در ابعاد مختلف است؛ در این راستا سه سال پیش تعدادی از خانم‌هایی که به سطح خوبی از توانمندی رسیده بودن با هدف رشد و هم افزایی با هم آشنا و به عنوان کانون کوشانه به یکدیگر مرتبط  کردیم.

وی در ادامه افزود: توانمندی این گروه از زنان سرپرست خانوار با ارایه آموزش های تخصصی و تلاش خود آنان به حدی رسید که ضمن اداره کارگاه تولیدی خود( پوشاک، سرامیک  محصولات چرم، زیورآلات و ......) با ایجاد گروه پایدار و مشارکت اجتماعی و اقتصادی به تولید مجموعه ای هماهنگ و کاربردی اقدام کنند.

معاون توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تصریح کرد: در این راستا برای آنها نشست‌ها و کارگاه های تخصصی متعددی برگزار کردیم و علاوه بر آموزش‌های تخصصی فروش آنلاین و بازاریابی و...... جهت فروش محصولات، امکان فروش در نمایشگاههای زنان و تولیدات ملی، بازارچه های دائمی و فصلی ایجاد شده است. 

یازرلو در ادامه گفت: آنها در ادامه فعالیت‌هایشان کانون «کوشانه» را ایجاد، ثبت و سایت فروش آن را دایر کردند؛ این نخستین سایت فروش اینترنتی زنانی است که توانمند شده‌اند و شرایطشان به گونه‌ای شده که می‌توانیم زنان دیگر را برای آموزش به آنها معرفی کنیم.

اگر فردی بخواهد به آنها ملحق شود با عضویت در کانون کوشانه می‌تواند از ظرفیت آنها استفاده کند، اظهار کرد: آنها فروشگاه اینترنتی کوشانه را به تازگی راه‌اندازی کرده‌اند که به امید خدا به زودی توسعه می یابد. هرچند کیفیت محصولات این گروه انصافا خوب است و سطح کار خود را در حد سلیقه بازار نگه می‌دارند.

لینک خبرگزاری مورد نظر، درباره فروشگاه اینترنتی کوشانه

https://www.tasnimnews.com

نظر خود را درج نمایید
Filters
Sort
display